Wybierz i dostosuj.

Wybierz najlepszy wzór dla siebie, a następnie dostosuj kolory i inne ustawienia.

Bezpiecznie i szybko dokonaj przelewu.

Skorzystaj z zintegorwanego systemu szybkich, a przede wszystkim bezpiecznych płatności.

Przyciągaj uwagę klientów!

Wykorzystaj nasze narzędzia do maksymalizacji swojej sprzedaży minimalnym nakładem pracy.

Logowanie do strefy klienta


lub Zarejestruj

Wsparcie

Poniżej zebraliśmy najważniejsze tematy pomocy i wsparcia, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Mamy nadzieję, że przybliżą Ci one dostępne funkcje oraz objaśnią jak z nich korzystać.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu i przesyłania pytań do dodania do tej sekcji.

Wszystkie tematy wsparcia:

Czym są panele aukcji?

Czym są panele aukcji?

Panele aukcji, to narzędzie do zwiększania sprzedaży na aukcjach sprzedawców Allegro.

Jeżeli sprzedajesz obuwie, możesz dodać do swoich aukcji panel Allegro np. z aukcjami środków do pielęgnacji obuwia. Jeśli Twój klient rozważa zakup obuwia, poinformujesz go o tym, że skoro i tak płaci już za wysyłkę, może bez dodatkowych kosztów dokupić odpowiedni dodatek do jego butów.

Panel aukcji Allegro jest grupą miniaturek innych aukcji tego samego użytkownika serwisu aukcyjnego. Miniaturki są na bieżąco aktualizowane po to, aby potencjalni klienci widzieli zawsze tylko trwające aukcje.

Dzięki zaawansowanym możliwościom konfiguracyjnym paneli możesz dostosować wyświetlane aukcje za pomocą filtrów i sortowania np. zawierające nazwę "środek do czyszczenia", bądź odpowiednią cenę, czy kategorię Allegro.
Możesz też skorzystać z rozbudowanych ustawień wizualnych, aby dopasować panel do kolorów Twojego logo czy szablonu Allegro.

W tym miejscu należy dodać, że tylko nasze panele są interaktywne i nie są poddane kompresji, dzięki czemu zawsze wyglądają wyjątkowo profesjonalnie. Interaktywność przywiązuje przeglądających na chwilę dłużej, aby zwiększyć szanse na obejrzenie kolejnych aukcji, a tym samym zwiększenie sprzedaży.

Jakie korzyści będę miał, jeśli zdecyduję się na zakup?

Jakie korzyści będę miał, jeśli zdecyduję się na zakup?

To bardzo proste! Nie musisz ryzykować nawet jednej złotówki, aby się przekonać. Załóż darmowe konto, a otrzymasz 30 dni testowania narzędzia za darmo. Dzięki temu sam przekonasz się jak prosty i intuicyjny jest nasz system, że instalacja paneli na aukcjach jest bajecznie prosta, ale przede wszystkim dowiesz się czy panele aukcji pomagają Ci sprzedawać więcej!

Jesteśmy przekonani, że po okresie próbnym podejmiesz właściwą decyzję, jaką podejmuje prawie 90% sprzedawców o przedłużeniu abonamentu. Każdy sprzedawca dąży do maksymalizacji zysku ze sprzedaży, jeśli więc stosunkowo tanim kosztem (i praktycznie zerowym nakładem pracy) osiąga większą sprzedaż – podjęcie decyzji jest łatwe.

Łańcuch zdarzeń jest prosty:
Nasze panele są wysoce atrakcyjne i przyciągające uwagę, dlatego, że dołożyliśmy olbrzymiej ilości starań, czasu i badań, na opracowanie interaktywnych i najwyższej jakości paneli z unikalnymi elementami graficznymi. Dzięki temu ostateczny odbiorca – czyli Twój potencjalny klient zwraca uwagę na ruszające się, estetyczne, kolorowe grafiki, a następnie podświadomie lub świadomie przegląda inne Twoje oferty. Ostatecznie pewien procent przeglądających dłużej niż zwykle zawiesza się na przeglądaniu Twoich przedmiotów, co zwiększa ilość kupionych dóbr.

Dlaczego możesz być pewien, że nasz produkt jest najlepszy?
Do poprzedniego opisu wystarczy dodać, że mamy pełną świadomość tego, że im więcej towarów sprzedasz dzięki nam – tym więcej zyskasz, jednocześnie przedłużając z nami współpracę. Zatem nasz zysk jest bezpośrednio (proporcjonalnie) związany z Twoim. Teraz już wiesz, dlaczego przygotowaliśmy tak dopieszczony produkt – bo dzięki jego skuteczności sprzedaży na Twoich aukcjach – zarabiamy my sami.

W jaki sposób działają panele aukcji?

W jaki sposób działają panele aukcji?

Po tym jak na swoim koncie utworzysz nowy panel aukcji (ustawisz jakie aukcje mają być w nim wyświetlane i określisz wygląd panelu), nasz serwis skontaktuje się z Allegro i pobierze informacje o ofertach odpowiadających panelowi. Na podstawie posiadanych, aktualnych danych o aukcjach możliwe będzie wyświetlenie panelu z trwającymi ofertami.

Tuż po zapisaniu panelu, otrzymasz możliwość pobrania kodu HTML do wstawienia na aukcje, gdzie panel ma się wyświetlać. Możesz wstawić kod HTML ręcznie na wybrane (lub wszystkie) aukcje, zalecamy jednak skorzystanie z prostego, automatycznego instalatora paneli na aukcjach. Dzięki temu w kilka minut możesz wstawić panel na wiele aukcji. To narzędzie jest bezpłatne dla każdego klienta.

Kiedy już dodasz wygenerowany kod HTML Twojego panelu na swoje aukcje, w miejscu występowania kodu Twoi klienci zobaczą miniaturki z Twoimi innymi aukcjami. Od tego momentu aukcje zaczną więcej sprzedawać.

Nasze panele mają wiele zaawansowanych opcji, dzięki którym możesz dostosowywać i testować różne ustawienia. Badaj na bieżąco statystyki kliknięć i wyświetleń paneli, aby przygotowywać skutecznie działającą reklamę.

Jak zwiększyć skuteczność paneli aukcji?

Jak zwiększyć skuteczność paneli aukcji?

Nie ma jednej słusznej, zawsze działającej reguły, ponieważ wiele zależy od rodzaju towarów jakie sprzedajesz oraz od rodzaju Twoich klientów.

Aby zmaksymalizować zyski dzięki panelom aukcji, należy pamiętać jednak o kilku rzeczach.

    a. Poznanie i zrozumienie klientów.
Każda branża ma inne cechy i innych odbiorców. Czasami mamy do czynienia z klientami spontanicznymi, którzy swoją decyzję opierają tylko o chwilowy impuls i nagłą potrzebę. W innych przypadkach możemy napotkać bardzo długo zastanawiających się klientów, niepodejmujących pochopnych działań, takich, którzy dokładnie zważą wszystkie plusy i minusy oferty zanim klikną Kup teraz! Jest to tylko jedna cecha kupujących, których można podzielić jeszcze na płeć, wiek, rodzaj wykonywanych czynności (praca, nauka, wychowywanie dzieci) itd.
Powinieneś poznać swoje dominujące grupy klientów, aby wiedzieć do kogo kierujesz swoje działania.

    b. Ustawienia wyglądu i kolorów.
Jeżeli masz logo swojej firmy i szablon aukcji na Allegro, prawdopodobnie użyjesz podobnych ustawień paneli, aby pasowały do całości Twojego brandu. Nie zawsze jednak dobór takich ustawień jest optymalny pod kątem dobrej sprzedaży. Mówi się, że estetyczne i piękne elementy nie zawsze generują wysoką konwersję. Zdarza się bowiem, że np. wśród niebiesko-zielonych barw, to czerwony (niepasujący) powoduje dużą ilość kliknięć. Dzieje się tak dlatego, że jest wyróżniony wśród innych elementów. Jest mnóstwo informacji na temat tego jak dobrać kształty i kolory, ale niemal wszędzie przeczytasz jedną, przewodnią informację: „trzeba próbować różnych wersji, aby przekonać się, która w Twoim przypadku jest najlepsza”.

    c. Dobór produktów.
Leniwe podejście – dodanie wszystkich aukcji do jednego panelu, a następnie wstawienie go na wszystkie aukcje.
Lepsze podejście – podział wszystkich towarów na kilka grup, utworzenie kilku paneli, dodanie różnych paneli na różne aukcje.
Najlepsze podejście – spojrzenie na problem z punktu widzenia ekonomicznego – zależy Ci na zwiększeniu zysków ze sprzedaży. Musisz określić cele bazując na informacji, co zrobić, aby więcej zyskać. Powinieneś wiedzieć czy więcej zyskujesz sprzedając np. droższe przedmioty (bo nie zawsze tak jest). Możesz bowiem reklamować na tańszych aukcjach droższe – jeśli jest to dla Ciebie korzystne.
Jeśli masz produkty dwóch firm, przy tym na jednej zarabiasz więcej, być może wtedy powinieneś reklamować tylko w jedną stronę, kierując ludzi do produktów o większym zysku dla Ciebie.
Opcji jest nieskończenie wiele, dlatego musisz szukać najlepszej dla siebie.
Dostosuj ilość, jakość, ustawienia do Twojego przypadku. I najważniejsze, pamiętaj o testowaniu skuteczności paneli.

Czy panele aukcji naprawdę zwiększają sprzedaż?

Czy panele aukcji naprawdę zwiększają sprzedaż?Tak! Stąd tak wysoka popularność tego produktu!

Do tej pory na rynku dostępne były jedynie brzydkie i bardzo proste panele Allegro, a mimo to ma je co drugi sprzedawca.
Dlatego postawiliśmy sobie za cel wprowadzenie na rynek tak dobrych paneli miniaturek, aby Ci, którzy już mają brzydkie panele mogli je zmienić na takie, których nie muszą się wstydzić. A sprzedawcy, którzy jeszcze nie posiadają paneli, bo nie chcieli psuć ładnego szablonu aukcji brzydkim panelem, mieli szansę na instalację jednego i drugiego.

Jak utworzyć nowy panel aukcji Allegro?

Jak utworzyć nowy panel aukcji Allegro?

Zaloguj się i wybierz opcję „Utwórz nowy panel”.

Ustawienia podzielone są na 4 zakładki:
1. Filtry i sortowanie
W tej sekcji możesz zdefiniować jakie aukcje i w jakiej kolejności będą pojawiały się w miniaturkach panelu. Jedyne wymagane do uzupełnienia pole to „Login Allegro” – z tego konta będą pobierane aukcje. Pozostałe pola służą do ograniczania i sortowania ofert wśród wszystkich aukcji Allegrowicza. Po kliknięciu w „Zastosuj filtry”, konfigurator pobierze z Allegro listę aukcji i pokaże ją po prawej stronie, abyś mógł sprawdzić, czy wybrany filtr Ci odpowiada.
Tylko aukcje z listy po prawej będą wyświetlane w panelu.

2. Ustawienia panelu
Ta sekcja jest najbardziej rozbudowana. Masz tutaj możliwość wpływania na wygląd panelu oraz jego wielkość. Wybierz jeden z przygotowanych stylów, a następnie dostosuj jego wygląd do własnych potrzeb, np. kolorystyki Twojego szablonu aukcji Allegro. Przycisk „Pogląd pod spodem” pozwoli na podgląd panelu bezpośrednio pod menu z wyborem opcji, aby odświeżyć pogląd pod spodem, wystarczy kliknąć w trzecią zakładkę – Podgląd.

3. Podgląd
W tej zakładce nie ma żadnych opcji konfiguracyjnych, służy ona wyłącznie do podglądu panelu.
W przypadku, jeśli w drugiej zakładce opcja „Podgląd pod spodem” jest zaznaczona, trzecia zakładka nie może być otwarta, a kliknięcie w nią spowoduje odświeżenie podglądu i opuszczenie ekranu na dół, celem podejrzenia zmian w panelu aukcji.

4. Zapisz panel
Ostatnia zakładka służy do podania nazwy porządkowej swojego panelu aukcji, aby w przypadku wielu paneli móc odnaleźć się wśród nich.
Przycisk „Zapisz panel” zachowa panel w bazie danych i umożliwi korzystanie z niego w przeciągu najbliższych 15 minut od zapisania.

Jak automatycznie zainstalować panel miniaturek na wielu aukcjach jednocześnie?

Jak automatycznie zainstalować panel miniaturek na wielu aukcjach jednocześnie?

Proces jest bardzo prosty, trzeba jednak delikatnie zagłębić się w szczegóły swoich aukcji, aby móc łatwo i bezproblemowo dokonać automatycznej instalacji.

Każdy użytkownik naszego serwisu ma dostęp do darmowego narzędziainstalatora.
Dzięki niemu w szybkim czasie można zainstalować panel aukcji na wielu aukcjach jednocześnie. Potrzebna do tego będzie znajomość hasła do konta Allegro, gdzie chcemy zainstalować panel.

Należy przejść do zakładki „Moje panele” (po zalogowaniu). Jeśli nie mamy żadnego panelu Allegro, trzeba jakiś utworzyć. Następnie wybrać opcję „Instaluj na aukcjach” przy wybranym panelu, aby rozpocząć jego wdrażanie na aukcjach.

Po przejściu do instalatora masz dostępne następujące opcje:

A. Wybierz aukcje.
W tej zakładce wybierasz konto Allegro, na którym zainstalujesz panel. Możesz też zadać filtry, aby ograniczyć instalację tylko do wybranej porcji aukcji wśród wszystkich przedmiotów danego użytkownika. Po ustawieniu filtrów, kliknij Zastosuj filtry, aby zobaczyć listę aukcji spełniającą kryteria.

B. Ustawienia instalacji.
Możesz zainstalować swój panel aukcji w dowolnym miejscu na swoich aukcjach. Do tego konieczne jest 'zakotwiczenie' w opisie - tak, żeby automatyczny instalator mógł jednoznacznie określić, gdzie ma umieścić kod panelu aukcji.

1. Miejsce instalacji panelu w kodzie aukcji:

 • Zamiast innego panelu.
  1. Wybierz firmę, której panel obecnie posiadasz (np. paneleallegro.pl bądź sellbooster.pl). Jeżeli kod panelu, który posiadasz nie był modyfikowany, instalator powinien sam (automatycznie) zainstalować nowy panel w miejscu starego. Efekt zobaczysz jeszcze przed instalacją - na podglądzie.
 • Wewnątrz opisu aukcji.
  1. 'Pomiędzy jednym, a drugim fragmentem kodu' - użyj tej opcji, jeżeli posiadasz już wstawiony panel innej firmy.
   Wskaż początek kodu panelu miniaturek innej firmy oraz koniec, np. wskaż takie fragmenty:
   <!-- POCZATEK KODU PANEL MINIATUREK -->
   <!-- KONIEC KODU PANEL MINIATUREK -->
   Wówczas zamiast starego panelu, zostanie wstawiony nowy. Podane fragmenty kodu, wraz ze wszystkim co pomiędzy nimi zostaną zastąpione kodem naszego panelu.
  2. 'Za wskazanym fragmentem kodu' - użyj tej opcji, jeżeli panel ma zostać umieszczony za jakimś elementem.
  3. 'Przed wskazanym fragmentem kodu' - użyj tej opcji, jeżeli panel ma zostać umieszczony przed jakimś elementem.
  4. 'Zamiast wskazanego fragmentu kodu' - użyj tej opcji, jeżeli panel ma zostać umieszczony zamiast wskazanego elementu.
 • Poza opisem aukcji.
  1. 'Na końcu całego opisu aukcji' - panel zostanie umieszczony na samym końcu opisu aukcji.
  2. 'Na początku całego opisu aukcji' - panel zostanie umieszczony na samym początku opisu aukcji.
  3. Dwie powyższe opcje nie wymagają wskazywania punktu 'zakotwiczenia', ze względu na to, że panel zostanie wstawiony poza opisem.


2. Wskazany fragment kodu na aukcji, do którego chcesz się odnieść:

Jeżeli w punkcie pierwszym wybrałeś instalację panelu wewnątrz opisu aukcji, musisz wskazać fragment kodu, do którego ma odwołać się instalator.
Zgodnie z powyższym wyborem (w pkt. 1.), podaj kod zamiast/przed/po którym będzie wstawiony panel z miniaturkami aukcji.
Jeżeli wybrałeś opcję, która wstawia kod pomiędzy dwoma fragmentami kodu - będziesz musiał podać dwa fragmenty kodu.


(opcjonalnie) Dodaj kod przed lub za panelem:

Jest to miejsce na dodanie dodatkowego kodu HTML przed i/lub po wstawionym panelu aukcji.
Możesz skorzystać z tej opcji, żeby np.:

 • dodać tytuł nad panelem: <h2>Zobacz inne nasze aukcje</h2>
 • dodać odstępy (entery) pod lub nad panelem: <br>

Wyślij email z podsumowaniem (zalecamy pozostawienie tej opcji włączonej) - nawet jeśli zamkniesz okno instalatora (lub np. stracisz połączenie z Internetem), to po zakończeniu pracy instalatora system prześle raport z instalacji na email wskazany w ustawieniach Twojego konta.

Pomiń aukcje, które mają już panele.absolutne - jeżeli instalator napotka aukcje z zainstalowanym panelem.absolutnym pominie je i nie będzie na nich próbował instalować panelu.


3. Podgląd wyników instalatora - przycisk Podejrzyj rezultaty:

Nie bój się używać tej opcji - jest to tylko podgląd efektów, nie wprowadza on zmian w Twoich aukcjach.
Po kliknięciu w przycisk, zobaczysz jeden z trzech rezultatów:

 • listę aukcji z szarym podpisem:
  'Ustawienia instalacji nie są ustawione' - nie podałeś jeszcze sposobu instalacji (kotwiczenia) panelu w Twoich aukcjach - wróć do punktu 1. i 2.
 • listę aukcji, na której występują elementy z zielonym podpisem:
  'Zmiana możliwa' - na tych aukcjach uda się poprawnie zainstalować panel, kliknij w aukcję, żeby zobaczyć podgląd
 • listę aukcji, na której występują elementy z czerwonym podpisem:
  'Zmiana niemożliwa' - na tych aukcjach niemożliwe jest zainstalowanie panelu, więc instalacja będzie pominięta. Powodem może być brak wystąpień wskazanego kodu, bądź większa ilość wystąpień niż jedna.

Pamiętaj, że po kliknięciu na aukcję z listy po prawej, zobaczysz jej podgląd pod spodem. W ten sposób przekonasz się jak ostatecznie będzie wyglądał rezultat instalacji lub wyszukasz w kodzie elementy do zakotwiczenia.


C. Ostateczna podmiana.
Jeżeli w tym miejscu widzisz czerwony napis 'Nie skonfigurowałeś poprawnych ustawień instalacji!' - oznacza to, że instalacja nie może zostać przeprowadzona.
Sprawdź swoje ustawienia, zwróć uwagę, czy przynajmniej jedna aukcja na liście ma zielony status 'Zmiana możliwa'.

Jeżeli w tym miejscu zobaczysz napis: 'Operacja może być czasochłonna!' - możesz przystąpić do instalacji, zgodnie z poprzednimi ustawieniami.
W pierwszym etapie, podałeś login do konta Allegro, na którym chcesz zainstalować panel, teraz musisz wpisać hasło do tego konta, aby system mógł edytować opisy Twoich aukcji. Hasło zostanie przesłane w postaci zakodowanej bezpośrednio do Allegro, co dodatkowo zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Nie zapisujemy nigdzie Twojego hasła, dlatego przy każdym użyciu instalatora, będziesz musiał podawać hasło od nowa.

Jeśli podasz poprawne hasło, rozpocznie się instalacja. Uzbrój się w cierpliwość. Po zakończeniu pracy instalatora zobaczysz kompletny raport z jego działania.
Jeżeli została wykonana przynajmniej jedna zmiana w Twoich aukcjach, otrzymasz możliwość pobrania kopii wszystkich opisów aukcje przed zmianami. Kopia będzie dostępna tylko przez 24h, dlatego dla swojego bezpieczeństwa obowiązkowo zapisz kopię na dysku.
Jeżeli coś pójdzie nie tak, zawsze będziesz mógł odwołać się do kopii bezpieczeństwa i odtworzyć poprzednie opisy aukcji. Instalator nie dotyka żadnych innych pól w Twoich aukcjach - tylko i wyłącznie ich opisy.

Czy jest możliwość podmiany starego panelu na nowy na wszystkich aukcjach?

Czy jest możliwość podmiany starego panelu na nowy na wszystkich aukcjach?

Tak, jest to bardzo proste i DARMOWE (Allegro nie nalicza żadnych dodatkowych opłat).
Jeżeli na swoich aukcjach posiadasz panel innej firmy i chcesz zastąpić go naszym, możesz to zrobić za pomocą tego samego instalatora, który dostajesz za darmo w ramach każdego pakietu.

1. Po utworzeniu panelu aukcji, który chcesz zainstalować, przejdź do zakładki „Moje panele” (po zalogowaniu).
2. Wybierz opcję „Instaluj na aukcjach” w panelu, który chcesz zainstalować.
3. Podaj login Allegro oraz ew. filtry, jeśli instalacja ma się odbyć tylko na części aukcji (nie na wszystkich aukcjach użytkownika).
4. Przejdź do zakładki „Ustawienia instalacji”.
5. Wybierz firmę, której panel obecnie posiadasz, np. paneleallegro.pl bądź sellbooster.pl.
6. Podejrzyj rezultaty.
7. Jeśli na podglądzie wszystko jest tak jak chciałeś, przejdź do ostatecznej podmiany, gdzie powinieneś podać hasło do Allegro, aby podmiana mogła ostatecznie odbyć się na wskazanym w pierwszym kroku koncie Allegro.

W przypadku, jeśli instalator informuje Cię, że zmiany nie są możliwe, może to oznaczać, że zmieniłeś kod panelu, który dostałeś od innej firmy.
Wróć do punktu 5. i postępuj dalej tak:
5. W punkcie pierwszym, wybierz opcję „Pomiędzy jednym a drugim fragmentem kodu”.
6. Wyszukaj w kodzie HTML Twoich aukcji początek kodu panelu miniaturek innej firmy oraz jego koniec. Wstaw te dwa fragmenty do odpowiednich pól „2a” oraz „2b”.
7. Jeśli na podglądzie wszystko jest tak jak chciałeś, przejdź do ostatecznej podmiany, gdzie powinieneś podać hasło do Allegro, aby podmiana mogła ostatecznie odbyć się na wskazanym w pierwszym kroku koncie Allegro.

Jak ręcznie zamieścić panel na aukcji?

Jak ręcznie zamieścić panel na aukcji?

Po zalogowaniu w panelach absolutnych i przejściu do zakładki „Moje panele” przy każdym panelu zobaczysz kod HTML.
Skopiuj kod do schowka Twojego komputera, a następnie przejdź do edycji aukcji na Allegro, gdzie chcesz wstawić panel miniaturek aukcji Allegro.

Podczas edycji aukcji, zjedź na dół do punktu „4. dodatkowe informacje o przedmiocie”, czyli miejsca, gdzie umieszcza się opis aukcji. Przełącz się na „edytor tekstowy”. Znajdź miejsce w kodzie, gdzie chcesz umieścić panel aukcji i wklej w to miejsce kod HTML panelu, który skopiowałeś na początku. Podejrzyj zmiany w edytorze wizualnym, bądź w podsumowaniu (przycisk „podsumowanie”). Zapisz zmiany.

Uwaga: Jeśli masz problem ze znalezieniem miejsca w kodzie HTML, możesz przejść do edytora wizualnego, wyszukać tam miejsce, gdzie ma być umieszczony panel, a następnie odwołać się do najbliższego tekstu, który można zaznaczyć. Po zaznaczeniu i skopiowaniu do schowka, możesz przejść do edytora tekstowego i użyć opcji wyszukiwania w Twojej przeglądarce internetowej – wciśnij Ctrl + F. Następnie do małego okienka w przeglądarce wklej skopiowany tekst z edytora wizualnego, a przeglądarka zaznaczy to miejsce w kodzie HTML (w edytorze tekstowym).
Czy po zapisaniu panelu można go edytować i zmieniać?

Czy po zapisaniu panelu można go edytować i zmieniać?

Po zapisaniu panelu aukcji, można zmieniać jedynie część jego ustawień. Wynika to z technicznego faktu, że prawdopodobnie umieściłeś już kod HTML na aukcjach – więc nie może on ulec zmianie, dlatego edytować można wyłącznie takie opcje, które nie wpłyną na zmianę wygenerowanego wcześniej kodu HTML.
Innymi słowy, przyjęliśmy, że raz wygenerowany kod HTML panelu aukcji nigdy nie może ulec zmianie. Edycja może odbywać się wyłącznie w tym obszarze, gdzie nie ma koniecznej zmiany kody HTML panelu.

Zatem możesz zmieniać i edytować wszystkie opcje filtrowania i sortowania aukcji w panelu, gdyż jest to opcja dynamiczna, niezależna od kody HTML panelu miniaturek. Możesz nawet zmienić w trakcie działania panelu konto Allegro z jakiego pobierane są aukcje.
W zakładce „Ustawienia panelu” masz ograniczoną możliwość wprowadzania zmian. Nie można zmienić panelu na inny, ani jego rozmiaru, natomiast ustawienia kolorów, czy kontenerów lub tekstów przeważnie są dostępne do edycji.
Wystarczy, że wejdziesz do zakładki „Moje panele” i sam przekonasz się co może zostać zmienione, a co nie.

Jeżeli nastąpiła sytuacja, że stworzyłeś nowy panel, nie zdążyłeś go jeszcze nigdzie użyć, ale któraś z opcji Ci nie odpowiada, np. rozmiar panelu – wówczas jedyną opcją jest całkowite usunięcie panelu i utworzenie nowego.

Jakie są opcje filtrowania i sortowania aukcji w panelu?

Jakie są opcje filtrowania i sortowania aukcji w panelu?

Najważniejszym polem w tej sekcji jest „Login Allegro”, który definiuje z jakiego konta na Allegro będą pobierane aukcje do panelu miniaturek.
Możesz używać filtrowania po cenie (od i do), użyć frazy do wyszukiwania aukcji stosując dopuszczalne przez Allegro znaki specjalne pomagające w filtrowaniu szczegóły pod tym linkiem (sekcja: „Znaki specjalne”). Masz dostęp do opcji „Typ listingu”, „Opcje oferty”, „Rodzaj oferty”, „Typ sortowania”, „Stan”, a także do „Kierunku sortowania”.

Jedną z bardzo przydatnych opcji może okazać się wybór kategorii z jakiej zaczerpywane są towary.
Nasz serwis pozwala na wybór dowolnej kategorii jakie występują w Allegro.

Dlaczego panele.absolutne.pl są unikalne?

Dlaczego panele.absolutne.pl są unikalne?


Po pierwsze – panele są interaktywne, posiadają unikalne, wyjątkowe wzory i w odróżnieniu od innych paneli Allegro na rynku nie występuje zjawisko straty jakości (szczególnie widocznej w napisach na miniaturkach innych firm).
Po drugieładują się dużo szybciej niż standardowe panele Allegro, a każde odświeżenie aukcji (bądź ponowne odwiedzenie) wyświetli w panelu inne aukcje – klient zawsze widzi nowy zestaw aukcji w panelu, co zwiększa ilość kliknięć.
Po trzeciedbamy o swoich klientów, możesz liczyć na naszą pomoc w razie wątpliwości lub problemów, nasz serwis jest zabezpieczony w każdy możliwy sposób, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.
Po czwartejakość przejawia się również tym, że zadbaliśmy o to, by kod HTML, który musisz dodać do swoich aukcji jest ekstremalnie krótki, by nie zajmować zbyt wiele miejsca w opisach. Miejsca, które jest bardzo cenne, bo Allegro nie zezwala na umieszczanie opisów dłuższych niż 65 kB.
Po piąte – masz dostęp do statystyk swoich paneli, kontrolujesz więc ilość ruchu, a tym samym wzrost sprzedaży na aukcjach.
Po szóste – brak limitu transferu, dobrze dostosowany cennik, aby każdy sprzedawca mógł dobrać odpowiednią opcję dla siebie, łatwe przejście z jednego pakietu na inny, szybkie zakładanie konta oraz 30 dni gratis.
Po siódme – otrzymujesz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu dwukrotnie dłuższym niż nakazuje prawo, przygotowaliśmy również integrację z bezpiecznymi płatnościami.
Po ósme – w zaprojektowanie opcji obsługi swojego konta i ustawienia panelu został włożony olbrzymi nakład sił i ciężkiej pracy, po to, abyś mógł bardzo szybko i wygodnie korzystać z serwisu.